Реєстрація компанії в Австралії

     Австралія (інакше – Співдружність Австралії) розташована у Південній півкулі, займає однойменний материк та кілька островів поряд з ним. Належить до найбільших держав у світі. Поруч із Австралією розташувалися Індонезія, Вануату, Нова Зеландія, Нова Каледонія та Соломонові острови. Нечисленне населення Австралії мешкає переважно у містах на східному узбережжі. Поширено австралійський варіант англійської мови. На державному рівні закріплено австралійський долар як офіційний засіб платежу на території країни. Австралія вважається однією з найрозвиненіших країн, має високий ВВП у розрахунку на душу населення та дуже розвинену економіку. Співдружність має високі показники у багатьох сферах життя. Має високу якість соціального забезпечення, охорони здоров'я, освіти, судової системи. Співдружність веде активну зовнішню політику, спрямовану на міжнародну інтеграцію та співпрацю. Австралія є членом міжнародних організацій: G20, ОЕСР, СОТ, АТЕС, ООН, Співдружності націй, АНЗЮС та Форуму тихоокеанських островів.
Компанія в Австралії 
Компанія в Австралії 
від 2500 €
Основні переваги ведення бізнесу в Австралії - ідсутність валютного контролю; - вимоги до статутного капіталу відсутні; - відносно швидка інкорпорація компанії; - існують легальні засоби зниження податкових ставок; - гнучка та проста податкова система.
Організаційно-правові форми компаній - Товариство з необмеженою відповідальністю та акціонерним капіталом (unlimited company that has share capital); - Товариство з відповідальністю акціонерів, обмеженою сплаченими акціями у капіталі компанії (limited by shares); - Товариство з обмеженою відповідальністю за гарантією (limited by guarantee).
          Затребуваною формою інкорпорації є компанія з відповідальністю акціонерів, яка обмежена в межах придбаних акцій. За бажанням засновників, компанія може бути приватною або публічною. Публічна компанія, на відміну від приватної, має право розміщення своїх акцій на австралійській фондовій біржі. Назва компанії має містити слова "Limited" або "Ltd". Обов'язковий директор-резидент Австралії.
         Слід зазначити, що секретар не обов'язковий, але бажаний. Компанія не зможе обійтися без зареєстрованого офісу на реальну адресу, де зберігатимуться корпоративні документи.
Особливості інкорпорації компаній           
Необхідні документи для інкорпорації компанії в Австралії: заповнені та підписані форми, копії закордонних паспортів директорів та засновників. Якщо засновники – юр. особи, то необхідні будуть статутні документи компанії-засновника та рішення про створення дочірньої структури, засвідчені нотаріально та перекладені англійською мовою.
         При інкорпорації кожна компанія у Співдружності отримує унікальний бізнес номер (ABN). Назва компанії має відображати її юридичний статус. Секретар компанії має бути резидентом Австралії. Мінімум один із директорів має проживати в Австралії.
Податки і збори
Основна ставка корпоративного податку на прибуток у Співдружності складає 30%, за винятком компаній, які ведуть малий бізнес із доходом менше 50 мільйонів австралійських доларів, які оподатковуються за ставкою 27.5%. Компанії, які є резидентами Австралії, обкладаються прибутковим податком із загальносвітових доходів. Як правило, компанії-нерезиденти оподатковуються австралійським прибутковим податком лише з доходів, отриманих із австралійських джерел. Дивіденди оподатковуються по-різному залежно від того, чи є акціонер резидентом чи нерезидентом Австралії. Якщо ви не є резидентом Австралії, вказана сума дивідендів, які вам виплачуються або зараховуються, не обкладається австралійським прибутковим податком та утримуваним податком.
         Важливу роль у визначенні того, як обчислюється податокові джерела і скільки доведеться платити, грають наявність ABN і TFN. ABN (Australian Business Number) — унікальний номер, який використовується підприємствами, зареєстрованими в Австралії, для ідентифікації компанії перед державними органами Австралії, а також взаємодії з Австралійським Податковим Управлінням.
         ПДВ у Співдружності Австралії називається Податком на товари та послуги (Goods and services tax - GST). GST - це податок у розмірі 10% на більшість товарів, послуг та інших оподатковуваних об'єктів, що продаються або споживаються в Австралії. Якщо ви керуєте бізнесом або іншим підприємством і маєте оборот з податку на товари та послуги у розмірі 75 000 доларів або більше (150 000 доларів або більше для некомерційних організацій), або ви забезпечуєте поїздки на таксі (включаючи послуги з доставки пасажирів), вам необхідно зареєструватися як платник GST.
         Підприємства у Співдружності Австралії повинні подавати річний звіт з метою оподаткування.

Щоб замовити реєстрацію компанії в Австралії, натисніть на кнопку "Замовити" і заповніть ваші дані.
Замовити
реестр компаний bvi, bvi компания, оффшорная компания bvi, британские виргинские острова реестр компаний, виргинских островов