Реєстрація компанії в США

          Створення офшору у США не відрізняються від відкриття бізнесу в інших країнах. Допускається заснування компанії в одному чи кількох штатах країни. Під час реєстрації компанії в США необхідно враховувати, що у країні діє дворівнева система оподаткування, яку становлять штатні і федеральні податки. Для реєстрації компанії у кожному штаті США діє свій регламент, адміністрація штату пред'являє власні вимоги до компанії, що реєструється. Тому в кожному штаті потрібен різний пакет документів для реєстрації компанії. Для правильного надання пакета документів необхідно заздалегідь ознайомитись із законами штату, а також із розміром податків та зборів. Важливо також врахувати, що, крім податків штату, діє система федеральних податків і зборів. У рамках цієї статті ми розглянемо можливість відкриття компанії в одному з найпопулярніших для цих цілей штатів - Делавері.
Компанія в США 
Компанія в США 
від 1100 €
Організаційно-правові форми - Бізнес-корпорація (Business Corporation); - Некомерційна корпорація (Not-for-Profit Corporation); - Компанія з обмеженою відповідальністю (Limited Liability Company); - Повне партнерство (General Partnership); - Обмежене партнерство (Limited Partnership); - Індивідуальний бізнесмен (Sole Proprietorship).
       LLC – відносно новий тип гібридної бізнес-структури, дозволений у більшості штатів. Така організаційна структура має перевагу обмеженої відповідальності, подібно до корпорації, а також податкової ефективності та операційної гнучкості, подібно до партнерства. Членами можуть виступати як юридичні, так фізичні особи, немає вимог щодо резидентності, мінімальне число – 1. Мінімальний розмір статутного капіталу не встановлено.
Вимоги до найменування компанії: - Назва компанії повинна містити слова "Limited Liability Company" або абревіатуру "L.L.C." або позначення "LLC"; - Назва компанії має відрізнятися від назв зареєстрованих компаній; - Назва компанії не повинна містити наступні слова: board of trade, state police, chamber of commerce, state trooper, community renewal, tenant relocation, corporation, urban development, incorporated, urban relocation, partnership; - Назва компанії не повинна містити наступні слова або їх абревіатури: aceptance, guaranty, annuity, indemnity, assurance, insurance, attorney, investment, bank, lawyer, benefit, loan, bond, mortgage, casualty, savings, doctor, surety, endowment, title , fidelity, trust, finance, underwriter крім випадків, коли до установчого договору докладено схвалення голови банківського департаменту штату чи голови страхового департаменту, чи слова "doctor" чи "lawyer" чи абревіатура використовується у контексті, що означає мету, а не юридичну чи медичну практику; - Крім випадків, коли до установчого договору додано схвалення департаменту соціальних послуг штату, не повинно містити слово "blind" або "handicapped". Таке схвалення має бути видане департаментом соціальних послуг, якщо, на його думку, слово "blind" або "handicapped", використані в назві компанії з обмеженою відповідальністю, не приведуть громадськість в оману про те, що компанія створена для благодійних чи некомерційних цілей, пов'язаних з незрячими людьми чи інвалідами; - Крім випадків, коли до установчого договору додано схвалення генерального прокурора, не повинно містити слово "exchange" або його абревіатури. Таке схвалення не буде видано генеральним прокурором, якщо, на його думку, використання слова "exchange" у назві компанії з обмеженою відповідальністю буде припускати, що компанія займається бізнесом там, де брокери, дилери або торговці торгують цінними паперами або сировинними матеріалами; - Назва компанії не повинна містити наступні терміни: "school", "education", "elementary", "secondary", "kindergarten", "prekindergarten", "preschool", "nursery school", "museum", "history", " historical", "historical society", "arboretum", "library", "college", "university" або інші терміни, заборонені ст. 224 закону про освіту; "conservatory", "academy", або "institute" або будь-які заборонені абревіатури або похідні цих термінів, які вимагають згоди уповноваженого за освітою.
Ключові етапи реєстрації - Вибір організаційно-правової форми; - Назва фірми не повинна бути співзвучною з уже зареєстрованими; - Вибір штату, у якому відбуватиметься безпосередньо інкорпорація компанії; - Визначення реєстраційного агента (registered agent) – фізичної чи юридичної особи, яка відповідатиме за взаємозв'язок між державними органами та безпосередньо майбутньою фірмою; - Подання заяви секретареві штату; - Реєстрація компанії у Податковому відомстві США та отримання Federal Tax ID для ведення діяльності. Відкриття рахунку у банку. Вказівка ​​юридичної адреси компанії для приймання ділової кореспонденції. Ліцензування певних видів діяльності компанії у США (при необхідності). Підготовка внутрішніх корпоративних документів; призначення директора організації.
Офшорні зони США                 
Компанія, зареєстрована в США – це надійний та престижний інструмент здійснення різних угод, ведення підприємницької діяльності та здійснення операцій різного профілю. При цьому офшорні зони США – це вигадка несумлінних посередників-реєстраторів, які залучають бажаючих зареєструвати компанію в іноземній юрисдикції. У США можна легально вести бізнес за відсутності податкових зобов'язань компанії. Для фірм, зареєстрованих у формі LLC, законодавством передбачено режим Disregarded entity, у якому дохід організації дорівнює доходу її власника. При цьому якщо власник – нерезидент країни і не отримує гроші в межах США, необхідність сплати податків не виникає. Використання цього режиму не вимагає подання звітності.

Щоб замовити реєстрацію компанії в США, натисніть на кнопку "Замовити" і заповніть ваші дані.
Замовити
реестр компаний bvi, bvi компания, оффшорная компания bvi, британские виргинские острова реестр компаний, виргинских островов
країни офшори америки, оффшорные зоны сша