Переваги реєстрації компанії на Кіпрі онлайн
На сьогоднішній день все більше бізнесменів України замислюються про відкриття компанії на Кіпрі. Пов'язано це з багатьма факторами, серед яких варто відзначити:
      1. Острів пропонує іноземним інвесторам один з найбільш лояльних податкових режимів. Місцева система оподаткування передбачає ряд податкових пільг для заможних іноземців. Так, всі отримані дивіденди, відсотки і роялті не оподатковуються. В цьому відношенні Кіпр - найлояльніша країна в усьому ЄС. На острові застосовується найнижча в Європі ставка ПДВ і корпоративного податку. Все вищесказане робить острів ідеальним місцем для податкового планування, чим активно користуються багато світових холдингів і компаній.
      2. Країна уклала серію договорів про уникнення подвійного оподаткування з більшістю розвинених держав. Наявність таких домовленостей дає міжнародним компаніям право оплачувати необхідні податки і збори тільки в одній країні.
         3. Будучи частиною ЄС, всі укладені на Кіпрі угоди будуть гарантуватися не тільки місцевими, а й європейськими законами.
         4. Відкриття кіпрської компанії онлайн дозволить вам уникнути політичних, фінансових та інших ризиків, актуальних у вашій рідній країні.
         5. Кіпр здатний забезпечити максимально комфортні умови для ведення бізнесу. На острові добре розвинений аутсорсинг і фінансово-кредитний сектор. Ви можете найняти як місцевих фахівців, так і громадян інших країн в залежності від специфіки вашого бізнесу.
         6. Можливість репатріації капіталу в будь-яку країну світу незалежно від валюти.
         7. Офіційно Кіпр більше не є офшором, так що ваш бізнес не потрапить під дію деофшорізаціонной політики, що проводиться в останні роки.
         Острівним законодавством передбачений порядок, що дозволяє повністю зареєструвати новий бізнес протягом 7-10 днів. Ми допоможемо вам зареєструвати власну справу на Кіпрі в онлайн-режимі.
         За великим рахунком, співпраця з якісним посередником багато в чому полегшує процес ведення бізнесу на острові:
1. Ви зможете отримати детальну консультацію і уточнити всі нюанси щодо процесу відкриття компанії на Кіпрі.
2. Ми забезпечимо проходженні всіх етапів реєстрації і отримання необхідних сертифікатів в найкоротші терміни.
3. Всі маніпуляції ми здійснимо в онлайн-режимі для Вас.

Особливості ведення бізнесу через компанію на Кіпрі онлайн
Перше, з чим вам потрібно визначитися - ці тип компанії. Кіпрське законодавство передбачає відкриття підприємств наступних типів:
1. Компанія з обмеженою відповідальністю.
2. Партнерство.
3. Трастова компанія.
4. Клуб.
5. Некомерційна організація.
         Варто відзначити, що всі кіпрські компанії є багатофункціональними. З точки зору оподаткування існує цілий ряд різних видів діяльності, які вигідно вести через Кіпр. Серед них:
1. Міжнародна торгівля.
2. Операції з нерухомістю
3. Управління холдинговою компанією.
4. Електронна комерція.
5. Страхування.
6. Лізинг.
7. Вантажоперевезення, включаючи авіаційний і морський транспорт.

Основні етапи реєстрації компанії на Кіпрі онлайн
Перше, з чим потрібно визначитися, це назва компанії. Відповідно до місцевих законів воно не повинно включати ніяких грубих і нецензурних виразів, а також слів «міжнародна», «фінансова», «група» і ін.
         Кожне нове підприємство, незалежно від виду діяльності має включати:
1. Мінімум одного акціонера.
2. Мінімум одного директора.
3. Секретаря (послуги нашого секретаря входять у вартість реєстрації компанії).
         Всі кіпрські компанії повинні бути зареєстровані в Департаменті реєстрації та податкових органах. Для цього необхідно надати наступні документи:
1. Меморандум (послуги з підготовки входять у вартість реєстрації компанії).
2. Статут (послуги з підготовки входять у вартість реєстрації компанії).
3. Форму призначення секретаря і директора (послуги з підготовки входять у вартість реєстрації компанії).
4. Форму реєстрації акцій (послуги з підготовки входять у вартість реєстрації компанії).
5. Особисті дані акціонерів і директорів.
6. Адреса офісу компанії і підтвердження майнових прав на нього (послуги з оренди офісу входять у вартість реєстрації компанії).
         Варто відзначити, що розголошенню підлягають тільки особисті дані акціонерів, які можуть і не бути фактичними бенефіціарами. Що стосується офісу, то в залежності від особливостей ведення справ, це може бути, як реальний, так і віртуальний офіс.
         Що стосується статутного капіталу, то як таких обов'язкових вимог до нього немає. Все залежить від специфіки бізнесу в кожному конкретному випадку. Найчастіше зареєстрованого капіталу в 1000 євро досить. Ця сума ділиться на акції (100 акцій по 1 євро) і розподіляється між акціонерами.

Які зміни можна внести в компанію на Кіпрі
Кіпрські чиновники доклали чимало зусиль, щоб зробити процес ведення бізнесу на острові максимально ефективним і комфортним. Завдяки цьому ви можете внести в свою компанію практично будь-які зміни в протягом усього терміну її існування.
         Перше, що можна змінити - назва підприємства. Щоб змінити корпоративне ім'я, вам потрібно підібрати нову назву і ми узгодимо його в Департаменті реєстрації. Після зміни назви вам нададуть відповідний сертифікат. Але майте на увазі, якщо ви зважитеся на такі зміни, то потрібно буде сплатити оновлення ще ряду документів:
1. Всі видані раніше реєстраційні сертифікати.
2. Реєстрацію платника ПДВ і податку на прибуток.
3. Дані банківського рахунку.
4. Відновити все видані довіреності.
5. Переоформити форми реєстрації акцій і призначення секретаря і директора.
         І це далеко не всі ваші можливості. Зміни можуть відбуватися і серед основних дійових осіб підприємства. Так, власники можуть замінити директора і секретаря шляхом загального голосування. Що стосується зміни складу акціонерів, то тут ситуація трохи складніше. Жоден акціонер не може бути технічно вилучений з числа власників компанії, але він може продати свої акції іншій особі.
         Ще один варіант зміни акціонерної структури - збільшення капіталу компанії за рахунок додаткової емісії акцій. І в першому і в другому випадку для новоспеченого акціонера ми отримаємо відповідний сертифікат в Департаменті реєстрації. Кіпрське законодавство не виключає і можливості зменшення капіталу підприємства, при цьому для проведення такої операції потрібно отримати відповідне судове вирішення. Плюс різке зниження капіталізації може негативно відбитися на репутації компанії.
         Також змінити можливо і адресу головного офісу компанії в будь-який час після узгодження з реєстратором.
       В цілому відкриття компанії на Кіпрі онлайн - розумний крок для міжнародних інвесторів. Гнучке острівне законодавство ідеально підходить для довгострокового податкового планування. Тут немає ніяких обмежень щодо структури та капіталізації бізнесу.

Щоб замовити реєстрацію компанії на острові Кіпр, натисніть на кнопку "Замовити" і заповніть ваші дані.
Замовити
реестр бенефициаров кипр, является ли кипр оффшорной зоной, оффшор кипр налогообложение, открыть оффшор на кипре, кипр это офшорная зона, кипр это оффшор или нет, кипр регистрация компании, кипр оффшорная зона или нет, кипр оффшор или нет, кипр не оффшор