Переваги реєстрації компанії на Сейшельських островах
         Відомі як податковий притулок, Сейшельські острови є кращим напрямком для бізнесу для інвесторів, які хочуть вдосконалити свій бізнес, зробивши податкове планування більш ефективним та захистивши свої активи шляхом формування офшорних компаній Сейшельських островів. Пропонованою формою ведення бізнесу для міжнародних підприємців є створення IBC (International Business Company) на Сейшельських островах.
         Офшорна компанія - це бізнес, створений з метою здійснення різних видів діяльності за межами країни, в якій він зареєстрований. Утворення офшорних компаній на Сейшельських островах є одним із найкращих способів захисту власних активів.
         Ми надамо вам необхідну інформацію про створення офшорної компанії Сейшельських островів. Ми також можемо запропонувати спеціалізовані послуги із створення компаній іноземцям, які хочуть створити офшорні компанії на Сейшельських островах.
Як відкрити офшор на Сейшельських островах
          Міжнародна ділова компанія або IBC є найкращим видом офшорів на Сейшельських островах, оскільки вона має швидкий процес реєстрації та різноманітні податкові переваги. IBC на Сейшельських островах може бути готовою протягом 2-5 днів. Наступні вимоги є одними з найважливіших, коли йдеться про створення офшору на Сейшельських островах:
• підготувати Статут (ми це зробимо для вас);
• призначати директорів IBC;
• вибрати ділову адресу (ми надамо її для вашої компанії);
         IBC на Сейшельських островах може здійснювати фінансову діяльність у стандартній валюті - доларі, також може працювати з іншими валютами. Так само немає необхідності в мінімальному статутному капіталі для відкриття офшорної компанії на Сейшельських островах.
Законодавство, пов’язане із створенням офшорних компаній Сейшельських островів
         Основним законом, що регулює створення офшорних компаній на Сейшельських островах, є Закон про міжнародну господарську компанію, до якого востаннє було внесено зміни у 2016 році. Цей закон також пропонує назву офшорної компанії - Міжнародна ділова компанія (IBC).
         Іншим законом, який передбачає створення офшорних компаній, є Комерційний кодекс Сейшельських островів, який передбачає юридичні форми, що можуть бути зареєстровані як компанії IBC. Анонімна компанія є найкращим прикладом, коли йдеться про форму бізнесу, яку може використовувати іноземець, який прагне створити офшорну компанію на Сейшельських островах.
Вимоги до створення офшорної компанії на Сейшельських островах
         Закон про IBC передбачає вимоги, які повинні виконуватися для виконання процедур створення офшорних компаній Сейшельських островів. Ці вимоги передбачають наявність принаймні одного акціонера та одного директора. Немає обмежень щодо національності будь-якого з акціонерів та директорів. Більше того, бенефіціару не потрібно бути жителем Сейшельських островів. Компанія може мати стільки директорів, скільки хочуть акціонери. Корпоративні директори також можуть бути використані для забезпечення управління офшорною компанією. Один з акціонерів може виступати в ролі директора компанії. Порівняно з іншими типами компаній, компанія IBC на Сейшельських островах не вимагає секретаря.
        Офшорній компанії знадобиться торгова назва, яка може бути будь-якою мовою, однак, як корисна порада, у більшості випадків саме англійська мова використовується для назв компаній на Сейшельських островах.
         Ще однією важливою вимогою для створення офшорної компанії є наявність зареєстрованої юридичної адреси на Сейшельських островах. Це ми вам забезпечимо.
      Ми запропонуємо також номінальні послуги, пов’язані з акціонерами та директорами компаній. Ми також можемо допомогти з реєстрацією ПДВ на Сейшельських островах.
Документи, необхідні для створення офшорної компанії на Сейшельських островах
         Іноземні підприємці, зацікавлені у створенні офшорних компаній Сейшельських островів, повинні підготувати та надати нам такі документи:
• особисті дані, такі як копії паспортів, у випадку з фізичними особами;
• інформація про компанію, така як свідоцтво про реєстрацію та статут, якщо йдеться про юридичні особи;
• підтвердження наявності адреси проживання, наприклад, оплата комунальних послуг старше, ніж на 3 місяці;
• у деяких випадках може знадобитися довідка банку, що свідчить про добру репутацію інвестора.
         Ми допоможемо у підготовці документів, необхідних для реєстрації компанії IBC.
Обмеження, накладені на компанії IBC на Сейшельських островах
         Вимоги, пов'язані з реєстрацією офшорної компанії є досить пом'якшеними, при цьому існує також кілька обмежень, накладених на тих, хто хоче створити таку організацію. Найважливіший з них пов’язаний з тим, що на Сейшельських островах ІВС не має права здійснювати будь-яку комерційну діяльність. Слід зазначити, що таке обмеження накладається незалежно від країни, де створена компанія.
          Офшорна компанія не може купувати жодне житлове чи комерційне майно на Сейшельських островах і не може працювати у фінансовому секторі. Офшорні компанії не можуть створюватися з метою завершення азартної діяльності.
         Іншим важливим обмеженням, яке потрібно згадати, є те, що офшорні компанії не можуть випускати акції на пред'явника.
         Незважаючи на ці обмеження, офшорним компаніям на Сейшельських островах дозволяється починати будь-який вид діяльності та співпрацювати з місцевими компаніями.
Переваги формування офшорних компаній Сейшельських островів
1. Відсутність податку: для підприємств, зареєстрованих тут, не існує оподаткування прибутку та приросту капіталу.
2. Висока конфіденційність: особи інвесторів захищені, оскільки жодна конфіденційна інформація не реєструється публічно.
3. Гнучкість: IBC, найпоширеніший тип компаній, може використовуватися для кількох міжнародних бізнес-цілей.
4. Низькі вимоги: вони стосуються вимог щодо реєстрації, включаючи відсутність сплаченого капіталу.
5. Простота управління: немає необхідності проводити збори акціонерів на Сейшельських островах (нові технології дозволяють проводити відеоконференції для цієї зустрічі), корпоративні рішення прийняти дуже просто.
Ці основні п’ять переваг займають найвище місце серед причин, чому інвестори вирішили відкрити офшорну компанію на Сейшельських островах.
Додаткові переваги, пов’язані з відкриттям офшорної компанії на Сейшельських островах
         Однією з перших переваг, яку пропонує структура IBC на Сейшельських островах, є скорочений час включення: за кілька днів компанія може запрацювати. Крім того, вимоги до реєстрації офшорних компаній досить прості:
• може бути один акціонер;
• компанія повинна мати мінімум одного директора;
• акціонером може бути директор компанії;
• відсутні обмеження щодо національності директорів та акціонерів;
• не потрібен секретар компанії;
• відсутні вимоги до статутного капіталу.
         Компанію IBC можуть використовувати як інвестиційний механізм ті, хто хоче створити інвестиційні фонди на Сейшельських островах.
       Крім того, вимоги до звітності для компанії IBC на Сейшельських островах є мінімальними, оскільки немає перевірок та податкової звітності. Жодна інформація про бухгалтерські документи компанії не є загальнодоступною.
Податкові пільги при відкритті IBC на Сейшельських островах
         Коли йдеться про податкові пільги, пропоновані офшорним компаніям Сейшельських островів, ми можемо згадати:
• відсутність податків на прибуток або будь-який інший вид доходу;
• низькі витрати на обслуговування та адміністрування;
• репатріація прибутку в іншу країну не обкладається жодним митом.
Характеристика IBC на Сейшелах
          Міжнародна ділова компанія (IBC) є найбільш часто використовуваною формою бізнесу, оскільки це універсальна структура бізнесу. Однак інвестори повинні добре знати, що компанії такого типу зобов’язані дотримуватися кількох важливих норм. Деякі з найважливіших аспектів, які слід пам’ятати, такі:
• Обмеження діяльності на Сейшельських островах: ця компанія не може займатися бізнесом на Сейшельських островах і не може володіти нерухомістю на Сейшельських островах.
• Обов’язкові ліцензії: така діяльність, як банківська справа або страхування, може здійснюватися лише за наявності спеціальної ліцензії.
• Заборонена діяльність: ця компанія не може займатися азартними іграми або діяльність з цінними паперами, на Сейшельських островах не може діяти як пайовий фонд, якщо вона не має спеціальної ліцензії.
• Власність на майно: хоча він не може володіти нерухомістю, IBC може володіти судном або літаками, зареєстрованими на Сейшельських островах.
Допомога у відкритті офшорної компанії на Сейшельських островах
         Ми можемо надати іноземним підприємцям, які хочуть відкрити офшорні компанії на Сейшельських островах, такі послуги:
1. складання та перевірка документів, необхідних для процедури реєстрації компанії;
2. допомога у відкритті корпоративного рахунку для компанії IBC;
3. подання документів до Торгового реєстру та реєстрація в податкових органах;
4. бухгалтерські послуги також доступні за бажанням наших клієнтів.
Щорічні витрати на зареєстровану адресу на Сейшельських островах
         Наявність юридичної адреси бізнесу на Сейшельських островах є обов’язковою, згідно з місцевим законодавством.
Витрати на обслуговування ділової ліцензії IBC Сейшельських островів
         Незалежно від того, яку діяльність повинна виконувати офшорна компанія, їй потрібно буде отримати ліцензію на підприємництво, що передбачає плату. Враховуючи, що ліцензію потрібно щорічно поновлювати, це одна з найважливіших витрат на обслуговування офшорної компанії на Сейшельських островах.
Витрати на обслуговування номінальних послуг на Сейшельських островах
         Більшість офшорних компаній на Сейшельських островах працюють за допомогою призначених акціонерів та директорів.
         Номінальні послуги подовжуються щорічно, саме тому вони можуть розглядатися як щорічні витрати на обслуговування офшорної компанії Сейшельських островів.
         Іноземні інвестори можуть скористатися послугами номінального акціонера та директора.
         Якщо ви не сплатите плату за обслуговування, діяльність компанії буде припинена.
       Архіпелаг Сейшельські острови є переважною офшорною юрисдикцією завдяки своєму привабливому фінансовому сектору та діловому середовищу, яке відповідає потребам численних інвесторів по всьому світу. Оскільки податків за відкриття офшорних компаній на Сейшельських островах немає, а завдяки повній конфіденційності та захисту активів у країні зареєстровано понад 100 000 фірм.
         Офшорні компанії на Сейшельських островах також захищені у судових справах. Слід знати, що реєстрацію офшорної компанії на Сейшельських островах ми зможемо здійснити за кілька робочих днів.

Щоб замовити реєстрацію компанії на Сейшельських островах, натисніть на кнопку "Замовити" і заповніть ваші дані.
Замовити