Віргінські офшори - надійний бізнес-інструмент в податковій гавані з репутацією
         
     Віргінські офшори по праву вважаються золотим стандартом реєстрації та ведення бізнесу в безподаткових територіях. Невелика острівна держава, залежна територія Великобританії, збудувала ефективну систему відносин з іншими державами та оптимізувала закони таким чином, що реальних, робочих альтернатив БВО практично не залишилося. Пояснимо сказане. Віргінські острови - офшор «з репутацією». Тут зуміли уникнути проблем, що виникли у безподаткових територій в епоху розгортання боротьби з розмиванням податкової бази і «сірими» фінансовими потоками, а також якимось чином «домовитися» зі світовими фінансовими регуляторами - в тому числі, з США.
     Це означає, що Британські Віргінські офшори опинилися поза зоною ризику санкцій і юридичного/політичного тиску з боку сильних світу цього, зберігши при цьому привабливість самої ідеї ведення бізнесу в безподатковому просторі. В результаті Ви отримуєте всі належні фіскальні переваги, при цьому захищаєте свій бізнес, в тому числі від блокування банківських рахунків, підвищеної уваги з боку «своїх» податкових органів та інших «принад», властивих сучасної економічної моделі. В той же час Британські Віргінські Острови - офшор, який в плані безпеки ведення бізнесу та рівня захищеності можна було б назвати мідшором. Пряме порівняння БВО з тим же Сінгапуром або Гонконгом було б недоречним (в цих країнах принципово різні умови ведення бізнесу). Але воно дійсно напрошується, особливо якщо Ви ведете чесний, прозорий бізнес і обходьте стороною сумнівні «сірі» схеми.
     Податковий облік в офшорі Віргінські Острови максимально спрощений. Фактично, він тут відсутній. Основні податки - на доходи фізичних осіб, корпоративний, ПДВ, у джерела, при операціях з іноземній валюті - не стягуються. Фінансова звітність максимально спрощена, вимоги по аудиту відсутні, збори за нерухомість вкрай низькі, є чинні Угоди про уникнення подвійного оподаткування. Одним словом, офшор Віргінські Острови - це дійсно унікальний випадок в сучасному світі тотального контролю і відсутності в реальному бізнесі самого поняття «анонімність».
Законодавство БВО максимально оптимізовано з метою спростити реєстрацію офшорних компаній, їх комерційну діяльність і залучення іноземних інвесторів. Офшор Віргінські Острови є повноправним членом багатьох міжнародних організацій - IOSCO (International Organization of Securities Commissions, міжнародна організація з цінних паперів), CFATF (Caribbean Financial Action Task Force, Карибська група розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей), OECD (Organisation for Economic Co -operation and Development, Організації економічного співробітництва і розвитку). Максимально відкрита економіка з мінімумом заборон і обмежень.
    Сфера офшорного бізнесу ВіргінськихОстровів регулюється сучасним законом про комерційні компанії (The BVI Business Companies Act, 2004). Британські Віргінські офшори фігурують в білих списках всіх трьох організацій (IOSCO, CFATF, OECD), які взяли на себе регулюючі функції в питаннях міжнародного бізнесу. Не менш третини ВВП генерується за рахунок офшорного бізнесу, фінансових послуг та інструментів щодо захисту/диверсифікації активів. В юрисдикції діє 40% всіх офшорних компаній світу. Підписана конвенція про взаємну допомогу в податкових питаннях. Офшор Британські Віргінські Острови підписав CRS (Common Reporting Standard, Єдиний стандарт звітності) в 2017 році. BVI дотримується принципів KYC (Know Your Customer, Знай свого клієнта). Прийнято закон BOSSS (Beneficial Ownership Secure Search System, Закон про безпечний пошуку бенефіціарів власників), що утруднює збереження анонімності. Всі дані зберігаються в державному реєстрі. Можна було б подумати, що Віргінські офшори «програють» чистим безподатковим територіям, де анонімність зберігається в повній мірі. Але надійність такого бізнесу викликає великі сумніви - все йде до того, що використовувати офшори для сумнівною податкової оптимізації і відходу від оподаткування вже не вийде. А значить, офшор Віргінські Острови - кращий вибір для реального бізнесу і легального (!) податкового планування.
Плюси ведення бізнесу на БВО
    Говорити про них можна довго. Будь-яких важливих недоліків у юрисдикції немає. Фактори ж, які іноді намагаються видати за такі (прозорість, відсутність повної анонімності та ін. - див. Вище), насправді є очевидними плюсами офшору Британські Віргінські острови. Найбільш значущі аргументи «за»:                            - основні податки відсутні; - вираженеа присутність міжнародного бізнесу; - відмінна репутаційна складова компаній - офшорів на Британських Віргінських островах; - діючі угоди TIEA (Tax Information Exchange Agreement, Угоди про обмін податковою інформацією) з 17 провідними країнами (Великобританія, Німеччина, Італія, Іспанія та ін.); - міцні зв'язки з США і Великобританією; - легальність використання USD в бізнесі і «звичайному» житті; - високий показник ВВП на душу населення - 34,2 тис. USD (оціночно 2017 рік); - стабільна політична система; - використання британського загального права; - гнучке корпоративне законодавство - офшор Британські Віргінські Острови стимулює і підтримує бізнес, а не обмежує його, залишаючись «хорошим» і для міжнародних регуляторів, і для компаній/приватних осіб, які хотіли легально (!) оптимізувати податкові виплати.
    Також слід згадати про м'який клімат, ласкаве море, чудові пляжи і хвилі, які буквально «закохують» у себе початківців і маститих серфінгістів. Для таких людей податковий облік в офшорі Віргінські острови не мав особливого значення. Але саме відпочиваюча публіка додала БВО неповторний шарм раю на землі, що в кінцевому підсумку підкріпила бізнес-репутацію юрисдикції. Можна скільки завгодно активно вести бізнес, але ж іноді можна і відпочивати, відтягатися в клубі або проводжати приголомшливі по своїй красі заходи.
Особливості юрисдикції
    В офіційних джерелах інформації термін «Податкова гавань» не використовується, причина - підтримка репутації офшору Британські Віргінські острови. Таким чином уряд акцентує увагу на тому факті, що БВО - це відмінне місце для ведення бізнесу та активної фінансово-інвестиційної діяльності, але не для ухилення від сплати податків. Закон про комерційні компанії Британських Віргінських островів був прийнятий в 2004 році. Цей акт замінив діючий раніше документ (Закон про міжнародні комерційні компанії), заснований на відповідному законі штату Делавер. Новий закон (в його основі лежать нормативи Нової Зеландії) в однаковій мірі застосовується до місцевих і офшорних компаній. Британські Віргінські Острови - офшор з вкрай високим репутаційної складової. Тут немає напівкримінального шлейфа проблем, які часто виникають у ділових людей при роботі в «чистих» офшорах, тому ведення бізнесу на БВО буде вигідним і перспективним навіть в довгостроковій перспективі.

Щоб замовити реєстрацію компанії в BVI, натисніть на кнопку "Замовити" і заповніть ваші дані.
Замовити
реестр компаний bvi, bvi компания, оффшорная компания bvi, британские виргинские острова реестр компаний, виргинских островов