ВЕЛИКОБРИТАНІЯ
         Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії безпосередньо впливає на цілий світ. Коли ми говоримо про Велику Британію, ми маємо на увазі всі чотири її юрисдикції: Англію, Шотландію, Уельс та Північну Ірландію. В основному ми пропонуємо реєстрацію компаній в Англії і Шотландії. Кожна компанія, яка знаходиться на території однієї з цих юрисдикцій, престижна.
            Ряд законодавчих актів дає суттєві можливості Вам під час реєстрації власного бізнесу на цій території. Помилково вважають, що Англія відноситься до офшорних зон. Це не так. У той же час компанія тут дає можливість домогтися вигідних умов оподаткування (вам потрібно бути нерезидентом, вести весь бізнес і отримувати дохід поза Англії). Важливим фактором є і те, що якщо ваша компанія буде зареєстрована на території Великобританії, вам будуть більше довіряти партнери та інвестори. Це дуже важливо в умовах жорсткої конкурентної боротьби.
Переваги реєстрації компанії у Великобританії:
  • Англійська компанія вселяє довіру і престижна в очах інвесторів і партнерів. Нормативно-законодавча база країни прозора і проста.
  • Процес відкриття компанії швидкий, очевидний і проводиться нами онлайн за 1 день.
  • Доступ до розвиненій інфраструктурі і урядової підтримки.
  • Податкові пільги, знижки та відрахування.
  • Один з найнижчих в Європі податків на дохід компаній.
  • Безмежні можливості.
  • Висококваліфікована робоча сила.
  • Простота ведення бізнесу. Крім того, британські компанії допомагають отримати фінансування, заснувати сплячі компанії і багато іншого.

             Крім того, ринок Великобританії процвітає, особливо в галузі будівництва, фінансових і банківських послуг; він надає нових клієнтів, партнерів і постачальників.
        Ми безкоштовно проконсультуємо Вас по типу необхідної саме вам компанії, повним умовам і всім документам, необхідним для реєстрації. Ми є прямим реєстратором в Великобританії. Наш головний офіс зручно розташований в самому центрі Лондона.
Як відкрити компанію в Великобританії
Ми для Вас значно спростили процедуру реєстрації!
            Вам необхідно лише заповнити Анкету (всього одна сторінка!), провести символічну передоплату 15 євро у нас на сайті і вислати нам разом із заповненою Анкетою якісну сканкопію паспорта і документів, що підтверджують місце Вашого проживання. Очевидно, що реєстрація компанії в Великобританії - це складний процес, який має ціле безліч юридичних зволікань і тонкощів. Саме з цієї причини все роботу повинні здійснювати професіонали.
Щоб замовити реєстрацію компанії у Великобританії, натисніть на кнопку "Замовити" і заповніть ваші дані.
Замовити


Різновиди компаній
Залежно від особистих переваг і особливостей діяльності компанії можна вибрати одну з декількох корпоративних форм.
Компанія з обмеженою відповідальністю (Limited, LTD).
            Компанія з обмеженою відповідальністю - це тип бізнес-структури, який повністю незалежний від своїх власників. Вона може вступати в контрактні відносини від свого імені і несе відповідальність за свою діяльність, фінанси і зобов'язання. Власники компанії захищені «обмеженою відповідальністю», що означає що вони відповідають за борги бізнесу тільки в межах їх інвестицій в компанію або їх гарантій компанії. Компанія з обмеженою відповідальністю повинна бути зареєстрована в реєстраційній палаті (Companies House) як «обмежена акціями» або «обмежена гарантією». Один і той же людина може бути власником і директором компанії. Не існує обмежень по громадянству і місцю проживання для власників і директорів.
Партнерство з обмеженою відповідальністю (LLP).
          Фактично цей тип бізнес-структури поєднує в собі ознаки традиційного партнерства і компанії з обмеженою відповідальністю. LLP мають юридичну індивідуальністю і повністю незалежні від своїх членів (партнерів) і, відповідно, можуть вступати в контрактні відносини і володіти активами, наприклад, нерухомістю. При цьому LLP не платить податок на прибуток і податкові зобов'язання переходять на партнерів, де кожен з них повинен звітувати за свої доходи від партнерства. Відповідальність партнерів обмежена тією сумою, яку партнери внесли при реєстрації партнерства. Все партнерства, зареєстровані на території Англії та Уельсу, повинні здавати свою фінансову звітність після закінчення кожного податкового року, а також податкові декларації партнерів в Податкову службу Великобританії. Якщо діяльність партнерства велася на території UK і отримано прибуток від такої діяльності, то вона буде обкладатися податками на партнерів на території Великобританії.
           Основні вимоги при реєстрації партнерства. Назва партнерства має бути унікальним і його повинні формувати як мінімум два партнера, якими можуть виступати як фізичні, так і юридичні особи. Не існує жодних обмежень до громадянства/юрисдикції і країні резідентства партнерів. Не менше двох партнерів або всі партнери повинні стати Відповідальними партнерами. Вони несуть юридичну, в тому числі кримінальну, відповідальність за дотримання правильності та черговості звітності компанії.
            Податки на партнерства. Оподаткування партнерств здійснюється по їх партнерам, а не по юридичній особі. Таким чином, якщо партнерство не веде діяльності в Великобританії і партнери не є податковими резидентами у Великобританії, то податки будуть сплачуватися партнерами тільки в країні їх податкового резидентства. Крім того, при введенні нерухомості в партнерство і виведення її з нього Гербовий збір (Stamp Duty) зазвичай не сплачується.
Шотландське партнерство з обмеженою відповідальністю (SLP).
            Ця структура дуже схожа на Партнерство з обмеженою відповідальністю (LLP). SLP теж має правову ідентичністю і повністю незалежно від своїх партнерів, що дозволяє йому вступати в договірні відносини, позичати гроші і володіти активами, наприклад, нерухомістю. У SLP два типи партнерів: відповідальні партнери, які відповідають за управління SLP і несуть відповідальність за борги і зобов'язання партнерства, і обмежені партнери, чия відповідальність обмежена вартістю їх вкладень в партнерство. Обмежені партнери не можуть брати участь в управлінні SLP. Вимог щодо звітності до SLP пред'являється мало. На відміну від партнерств з обмеженою відповідальністю SLP не потрібно подавати річну звітність, якщо бізнесу у Великобританії немає.
              Основні вимоги при реєстрації. Реєстрація партнерства відбувається в Реєстраційній палаті в Единбурзі протягом 5 робочих днів під унікальним ім'ям і з мінімум одним відповідальним партнером і одним обмеженим партнером; партнерами можуть виступати як фізичні, так і юридичні особи (наприклад, компанія). Не існує жодних обмежень до громадянства/юрисдикції і країні резидентства партнерів.
            Податкова відповідальність. SLP не платить податок на прибуток, податкові зобов'язання переходять на партнерів, де кожен з них повинен звітувати за свої доходи від партнерства. Таким чином, якщо SLP не веде діяльності в Великобританії і партнери не є податковими резидентами у Великобританії, то податки будуть сплачуватися партнерами тільки в країні їх податкового резидентства. Крім того, при введенні нерухомості в партнерство і виведення її з нього Гербовий збір (Stamp Duty) зазвичай не сплачується.
Бухгалтерські послуги
            Компанії, зареєстровані в Великобританії, зобов'язані щорічно звітувати про свою фінансово-господарської діяльності перед реєстраційною палатою і податковою службою. Наші фахівці підготують і здадуть за вас фінансову і податкову звітність по компанії.
Професійні послуги
            Крім зазначених вище послуг вам можуть знадобитися спеціальні послуги, наприклад виписка з Реєстраційної палати (Certificate of Good Standing), внесення змін до записів про компанію в Реєстраційній палаті, апостиль на копії документів по компанії, номінальний сервіс, заміна директора і/або засновника. Ми надамо вам всі ці послуги. З цінами можна ознайомитись на сторінці Прайси.
купить оффшор в англии, оффшор англия, оффшор шотландия